Kontakt: 32-285-46-40

17Nasza załoga potrafi sprostać każdemu zadaniu!

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w zarządzaniu powierzchniami mieszkalnymi i użytkowymi. Nasza firma powstała jako ZBK spółka akcyjna w roku 1991, na bazie likwidowanej przez gminę administracji budynków mieszkalnych MZBM którego historia sięga 1950 roku. W obecnej formie prawnej funkcjonuje od roku 2002.

Prowadzimy bieżącą kompleksową obsługę wspólnot mieszkaniowych w zakresie eksploatacji, konserwacji, prac remontowych, termomodernizacji oraz obsługi finansowo - księgowej i prawnej. Wykonujemy pełny zakres robót budowlanych dla potrzeb zarządzanych obiektów jak również dla zleceniodawców indywidualnych i publicznych.

Legitymujemy się licencjami zawodowymi, dzięki którym klienci mogą czuć się pewnie, zaś bezpieczeństwo działań gwarantowane jest nie tylko przez najwyższy poziom wiedzy merytorycznej i doświadczenia wszystkich pracowników, ale także asekuruje ją specjalna i kompleksowa polisa ubezpieczeniowa OC.

Posiadamy własne budynki mieszkalne i powierzchnie użytkowe na terenie Tarnowskich Gór. Współpracujemy z biurami projektowymi dla zapewnienia możliwości pełnej obsługi przedsięwzięcia inwestora.

 

Szybki kontakt

 kontakt sz

ZARZĄD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH S.A.
42-600 Tarnowskie Góry,
ul. Legionów 37c
NIP: 645 000 01 50
REGON: 271571528

 

 tel
tel: 32 285 46 49

 mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.